Скопировать в буфер В одну строку

УКРАЇНСЬКІ ПАУЕРЛІФТЕРИ — НАЙКРАЩІ В СВІТІ!

Неймовірними результатами української збірної завершився чемпіонат світу з пауерліфтингу, який відбувся у м. Пльзень (Чехія).

За результатами чемпіонату українська чоловіча збірна виявилась найсильнішою в усьому світі, а жіноча команда увійшла у ТОП-5 планетарного рейтингу.

В перший же день Катерина Клименко відкрила рахунок української збірної та здобула срібну нагороду у жимі лежачи серед спортсменок вагової категорії до 52 кг.

Володарем першого чемпіонського титулу став Андрій Наньєв, який здобув золоту нагороду у ваговій категорії 83 кг. За сумою трьох вправ він взяв 932,5 кг. На рахунку Андрія найкращий результат в жимі лежачи та срібло у присіданнях зі штангою.

Другу золоту нагороду до скарбниці збірної доклала чотириразова чемпіонка Всесвітніх Ігор Лариса Соловйова. Вона підтвердила титул найсильнішої в світі жінки серед спортсменок в. к. до 63 кг із загальним результатом 607,5 кг. Також, спортсменка продемонструвала найкращий результат у жимі лежачи та присіданнях зі штангою та здобула “мале срібло” у становій тязі.

Окрім високих титулів на рахунку українських спортсменів декілька світових рекордів! Так, Тетяна Мельник стала рекордсменкою світу у жимі лежачи. Вона взяла 178,5 кг у ваговій категорії 72 кг, ставши найкращою у цьому виді.

Ще одним чемпіоном світу став рекордсмен у присіданнях зі штангою Дмитро Семененко (в.к.105 кг) з результатом 445,5 кг, який у сумі багатоборства здолав 1090 кг.

Олександр Рубець (в.к. 105 кг) зайняв друге місце та встановив світовий рекорд серед юніорів – 1079,5 у сумі, рекорд Європи серед юніорів у жимі лежачі 290 кг, та юніорський рекорд світу у присіді, 433 кг.

Українські спортсмени виборювали нагороди до останньої хвилини чемпіонату! Протягом останніх двох днів до скарбнички збірної доклались ще декілька досягнень. Олексій Бичков (в.к. 120) став чемпіоном рекордсмен світу, впевнено залишив позаду суперників із сумою 1127,5 кг.

Олексій Рокочій (в.к. 120) – срібний призер присіді та тязі. Євгенія Тішакова (в.к. 84) – срібна призерка світу із сумою триборства 642,5 кг. Інна Оробець (в.к. 84+) взяла малу «бронзу» у жимі лежачі. Володимир Свістунов (в.к. 120+) — найкращий у присіданнях зі штангою (432,5 кг), другий у жимі лежачі (350 кг), та срібний призер за сумою триборства 1127,5 кг.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів! Дякуємо за Ваші перемоги!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Verified by MonsterInsights